Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 7100

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Products" Spółka Jawna istnieje na rynku gorzowskim nieprzerwalnie od 1998 roku. Jednym z głównych profili naszej działalności jest zarządzanie Cmentarzem Komunalnym w Gorzowie Wielkopolskim.

Jako Administrator Cmentarza od wielu lat dbamy o porządek i bezpieczeństwo na gorzowskiej nekropolii oraz egzekwujemy przestrzeganie i respektowanie zasad, jakimi rządzi się cmentarz.
Posiadamy olbrzymie doświadczenie i wiedzę z zakresu tematyki cmentarnej oraz zatrudniamy kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowników Biura Administracji Cmentarza oraz pracowników terenów zielonych, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych usług.

Chcąc wyjść naprzeciw osobom zapracowanym, mieszkającym w innych rejonach Polski lub poza Polską, którzy z różnych przyczyn nie mogą zadbać o groby swoich bliskich, poszerzyliśmy naszą działalność o świadczenie kompleksowych usług związanych z opieką nad grobami. Gwarantujemy, że z należytą czcią i szacunkiem otoczymy miejsca spoczynku Państwa bliskich. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufaj nam, a zaopiekujemy sie grobami Twoich bliskich.... 

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie głównej naszego przedsiębiorstwa: www.products.com.pl