Realizacja zlecenia

  1. Zlecenie złożyć można osobiście w biurze firmy, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez wypełnienie formularza zlecenia dostępnego na naszej stronie internetowej.
  2. Po otrzymaniu zlecenia niejednokrotnie przystępujemy do wizji lokalnej w terenie, wyceniamy usługę a następnie informujemy telefonicznie bądź e-mailowo o koszcie realizacji zlecenia.
  3. Po zaakceptowaniu wyceny, oczekujemy na dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe bądź fizyczną wpłatę gotówki w siedzibie firmy.
  4. Usługa realizowana jest w terminie wyznaczonym przez Zleceniodawcę, z zastrzeżeniem iż termin ten w wyjątkowych sytuacjach może ulec przesunięciu o +/- 3 dni.
  5. Po wykonaniu usługi sporządzamy dokumentację fotograficzną i na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia na podany w zleceniu adres email.
  6. Za zrealizowane usługi każdorazowo wystawiamy fakturę VAT.
Opieka nad grobem - Gorzw Wlkp.
Zaufaj nam, zaopiekujemy się grobami Twoich bliskich…
O nas

Firma "Products" Romaniszyn i Romaniszyn Spółka Jawna istnieje na rynku gorzowskim nieprzerwalnie od 1998 roku. Przez ponad 20 lat jako Administrator Cmentarza Komunalnego w Gorzowie Wielkopolskim dbaliśmy o porządek i bezpieczeństwo na gorzowskiej nekropolii.

Kontakt

"PRODUCTS" Romaniszyn i Romaniszyn Spółka Jawna.
ul. Żwirowa 5K.
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 78 19 276
tel. 95 72 78 011
e-mail: cmentarz@products.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 7:00-15:00

wtorek: 7:00-16:30

niedziela: nieczynne